ניקיון משרד שוטף

//ניקיון משרד שוטף

נקי נקודה- חברת ניקיון דירות ופוליש

חברת "נקי נקודה"
מספקת פתרונות רבים בתחום הניקיון, ניקיון דירות, פוליש, ועוד 

ניקיון משרדים-קלין מור

חברת ניקיון קלין more הינה חברת ניקיון הפועלת באזור המרכז, החברה מעניקה שירות חם ואדיב לצד מקצועיות ללא פשרות . שירותי הניקיון של החברה הינם בעיקר ניקיון משרדים  וניקיון בניינים כמו כן החברה מעניקה שירות ניקיון לאחר שיפוץ.
המשך לקרוא….

שיר -שירותי ניקיון

חברתנו מספקת שירותי ניקיון על בסיס יומי שבועי חודשי ולפי דרישת הלקוח .אנו מעסיקים עובדות ישראליות בלבד אנו מתאימים את השירותים הנתנים לדרישת לקוחותינו . מאגר העובדים העומדים לרשותינו איכותי נאמן ואיכפתי עניין המשרת באופן מעולה את לקוחותינו .ואנו גאים על רמתם המקצועית והאיכותית של עובדינו הישראלים . השירות ניתן בתל אביב גוש דן.ראשל""צ. נס ציונה רחובות ואשקלון . הפקידו משרדכם בידיים מקצועיות ונאמנות !

פיקס ניקיונות

פיקס ניקיונות הינה חברת ניקיונות ברמה גבוהה העונה על כל מגוון הניקיונות.משרדים, בתים לאחר שיפוץ, לפני איכלוס, אחזקת בניינים, פוליש.

פולישוק

פולישוק- ניקיון ברמה אחרת. החברה המובילה בניקיון מקצועי ויסודי לדירות/בתים לפני איכלוס. בין שירותינו הנוספים ניתן למצוא: ניקיון וחידוש ספות מזרנים ומושבי הרכב.

100 אחוז נקי

חברתנו מתמחה בניקוי בתים ודירות לאחר שיפוץ ולפני כניסה ,הברקת כל סוגי הרצפות: פוליש קריסטל ,ווקס אקרילי, סילר מתמחים בליטוש אבן . 100 אחז נקי מעניקה גם שירותי ניקיון משרדים ובניינים באזור המרכז באופן שוטף. 

בתים יפים – ניקיון משרדים במרכז

חברת "בתים יפים" היא במקורה חברה לשירותי ניקיון  מחו"ל שהתמחתה במתן פתרונות ושירותי תחזוקה למשרדים ולבניינים רבי קומות, בתים יפים מעניקה גם שירותי ניקיון לחדר מדרגות בכל אזור המרכז.
אזור פעילות: תל אביב, ר"ג, גבעתיים, בני-ברק , גבעת שמואל ,פתח תקוה.

חברת ניקיון גיל נועם

חברת הניקיון גיל נועם מובילה בתחום של ניקיון משרדים, מעמידה לשירותכם את הסטנדרטים הגבוהים ביותר.
לחברה צוות עובדים מסור וקבוע שיודע את העבודה.

אתר ספק נקיון קבל הצעת מחיר