הברק שמתחת לרגליים

ניקוי מרצפות הוא תחום שידוע לכולם, בין אם אתם עושים זאת בעצמכם ובין אם אתם שוכרים שירות של חברת פוליש, כולם יודעים שניקוי מרצפות חשוב מאוד למראה הבית.


איזה סוג של רצפה יש לכם? גרניט פורצלן? שיש? אבן? פרקט? לא משנה איזה ריצוף בחרתם לבית, למשרד או לבית העסק שלכם, תמיד חשוב שתשקיעו בניקיון שלו, גם בשביל ההרגשה האישית שלכם וגם בשביל לשוות למקום מראה מכובד בעיני הלקוחות, אף אחד לא אוהב ללכת על הרצפה ולהרגיש שהוא נדבק אליה, אף פעם לא נעים לראות רצפה מלוכלכת, אם אתם רוצים להעניק למקום מרה זוהר וקריסטלי, חשוב שתשקיעו בניקוי מרצפות, פוליש וניקיון, הזמינו שירותי פוליש לעיתים קרובות, אם אין לכם זמן לנקות בעצמכם או שאין לכם את היכולת או הסבלנות לקרצף בעצמכם, הזמינו שירות של חברת ניקיון פעם בשבוע, שירות פוליש וניקוי רצפות כדי לשוות לבית מראה אנושי.

ניקוי מרצפות

כל מה שלא ידעתם על שירותי פוליש ועל פוליש רצפות.

אם אתם מנקים את הרצפה לבד, אם אתם מבצעים את עבודת הפוליש לבית באופן עצמאי חשוב שתדעו כמה דברים חשובים למען הזהירות, ראשית בדקו איזה סוג מרצפות יש לכם בבית, חפשו מידע על הריצוף הזה ובדקו אילו חומרים עלולים להזיק לו, אחרי שאתם יודעים ממה להיזהר, חפשו חומרים ומטליות מתאימים לרצפות שלכם וודאו שנית ברשימת הרכיבים שחומרים שעלולים להזיק לרצפה לא נמצאים ברשימת המרכיבים. דאגו לשטוף את המטליות בין מרצפת למרצפת, מטלית מלוכלכת עלולה להזיק לרצפות.

רצפות שונות דרושות טיפול שונה, לדוגמה, רצפת אבן יש למלא בניקוי עמוק, לעומת רצפת שיש לנקות אותה בעזרת חשיפה עמוקה, לכן אם אתם רוצים להיות בטוחים לשלום האבנים והאריחים שלכם ברצפות, כדי לכם להזמין שירות פוליש לבית, חברה מוסמכת מכירה את כל סוגי הרצפות ויודעת איזה טיפול מתאים להם, חברה כזו היא בעלת ניסיון רב בהרבה משלכם, כך גם תהיו בטוחים מנזקים וגם העבודה תהיה יעילה וזריזה ותחסוך מכם מאמץ ועוגמת נפש.

עוד מידע על ניקוי מרצפות

גם כאשר אתם מזמיני חברת ניקוי מרצפות ומקבלים ממנה שירות פוליש, לא תוכלו להיות בטוחים שהענקתם לבית את הטוב ביותר, חברות רבות נפוצות בשוק, בניהם חאפרים ושרלטנים שמחכים לכם בפינה עם רשת ציידים כדי לקבל את הכסף ולתת שירות גרוע בתמורה ולעיתים גם להיעלם בלי שירות כלל, ראשית כדי להיזהר משרלטנים כאלה, הקפידו לבצע את התשלום בגמר העבודה, לאחר שאתם מרוצים לגמרי מהתוצאה, נוסף על כך, לפני שאתם שוכרים עובד או חברה ודאו שמדובר בחברה אמינה, בדקו ברשת את הפידבקים שקיבלו מלקוחות, בררו אצל מכרים על חברות שונות בשוק, שוחחו עם החברה ודאגו להכיר לעומק את צורת העבודה שלה, אנשים רבים ניצלו כתוצאה מזהירות.

המחיר לשירות פוליש משתנה בהתאם לרצפה שעליה מדובר, מכונת פוליש יכולה להעניק לרצפה ישנה מראה חדש, אולם רצפה ישנה שעברה רבות והתגלו בה סדקים ופגמים, יכול להיות בגלל שעברה ניקיון בחומרים חריפים קשה יותר לנקות ולחדש, לכן מחיר ניקוי מרצפות כאלה עלול להיות גבוה במקצת, המחירים נקבעים לפי מטרים רבועים, לכן, במקרה שאתם רוצים לחדש את מראה הבית, גם אם המרצפות שברשותכם ישנות, זול יותר להזמין שירות פוליש מריצוף מחדש.

אין מה לומר, לכולם חשוב המראה הכללי של הבית או המשרד, ניקוי מרצפות, פוליש וניקיון הם נושאים שלא ניתן לזלזל בהם כאשר אתם רוצים לשוות לרצפה מראה מכובד.

למומחי הפוליש שלנו ולמספר הצעות מחיר לחץ כאן