מחפשים חברה לניקיון משרדים אחראית? המדריך למחפש


שמירה על סביבה עבודה נקיה היא חיונית להצלחת העסק שלך לכן אתם צריכים חברה לניקיון משרדים, מהסיבה שהמשרד הוא הראי של פני העסק שכן תדמיתו והרושם הראשוני לפחות בעיניי הלקוחות בא לידי ביטוי בסביבת עבודה נעימה ונקיה.

כמובן שגם עובדי המשרד גם להם חשוב סביבת עבודה נעימה בה יוכלו לבלות את רוב הזמן שלהם במקום נקי וסביבת עבודה נקייה. לכן בעל משרד הרוצה לשמור ואף לשפר את תדמיתו ייאלץ להשקיע לא מעט מאמצים למצוא חברה  לניקיון משרדים המתאימה בדיוק לצרכיו .

חברה לניקיון משרדים

אז מה הם כללי הברזל שעל בעל משרד לבדוק בעת חיפוש חברת ניקיון מומלצת ?

כלל ברזל החשוב מכל:  "טוב שם טוב משמן טוב"

  • חברת ניקיון מומלצת – המסורת הישנה והוותיקה של המלצות "מפה לאוזן" מחבר שבאמת מכיר את החברה זה טיפ מספר 1 וכלל הברזל הטוב ביותר ולכן תמיד כדאי להתייעץ עם מישו שהתנסה עם חברה טובה ומוכן גם לתת לכם לטעום מהשירות הטוב שהוא מקבל.

טוב אז לא תמיד יש המלצות מחבר/מכר/שכן מה עושים? מתחילים לעשות שיעורי בית.

כללי ברזל נוספים!!

  • הצעת מחיר מסודרת-בעת פנייתכם לקבלת הצעת מחיר מחברה לניקיון משרדים תמיד תבקשו לקבל הצעה מדויקת בעת הגעת חברת הניקיון למשרדכם ולא תתפתו לקבל הצעת מחיר בטלפון, במייל מבלי שהחתן ייראה את הכלה (שלא תהיינה הפתעות ).
  • בקשת מנקה קבוע – יש אפשרות ולא להתבייש לבקש עובד מנקה מנוסה או מנקה מנוסה קבועה שיודעים ומכירים את אופי העבודה ואת צורכי המשרד , כמובן שחברת ניקיון מנוסה אמורה להתאים מנקה שידע גם לתקשר עם הסובבים אותו ולא יתקשר בשפה שלא ברורה מול עובדי החברה.
  • ביטוח עובדים – דרשו ביטוחים הקיימים לפי דרישות משרד התמ"ת- חשוב מאוד ומומלץ לבקשר שחברה לניקיון משרדים שאיתם אתם עובדים תמציא לרשותכם מסמכים רלוונטיים בכל הנוגע להעסקת עובדים וספיצפי עבור אותו מנקה  שעומד לעבוד במשרד שלכם, שכן ברצונכם לעבוד עם חברת ניקיון מומלצת ואמינה בפיקוח משרד התמת .
  • חומרי ניקוי –חשוב להקפיד שחברת הניקיון תעבוד עם חומרי ניקוי ידידותיים לסביבה , חומרי ניקוי ריחניים וטובים ולא חומרי ניקוי פשוטים ללא תו תקן.
  •  תקופת ניסיון- מומלץ להגדיר תקופת ניסיון שמוסכמת על 2 הצדדים וזאת על מנת לבדוק שהציפיות תואמות לפי כל מה שסוכם. בעצם תקופת הניסיון היא תקופה שהמדד שלה נבחן לטובת 2 הצדדים בכדי לבדוק את מערכת היחסים בין 2 הצדדים. תקופת ניסיון בד"כ בין חודש  ל- 3 חודשים .
  • המלצות מלקוחות- חברה לניקיון משרדים המכבדת את עצמה תציג בפניכם המלצות ולקוחות מרוצים שאיתם הם עובדים לאורך שנים, רצוי ואף כדאי לבקש המלצות מחברת הניקיון המומלצת שבחרתם.

 המאמר נכתב ע"י:  חברת הניקיון "בתים יפים"