מדוע חשוב לבצע ניקיון לאחר שיפוץ?

החלטתם להשקיע את מיטב כספכם בשיפוץ כללי בבית שלכם? כעת, לאחר שהשיפוץ הושלם בהצלחה, כל שנותר הוא [להכשיר את החלל מחדש כאזור מגורים. שיפוצים לא מביאים עמם רק גל של התחדשות, אלא גם כמויות גדולות של אבק ופסולת בעקבות עבודות שונות שבוצעו כדוגמת הנמכות תקרה, חלוקה מחדש של החדרים, עבודות צבע ותיקונים שונים. רגע לפני שגם אתם לוקחים שבוע חופש מהעבודה על מנת לנקות את הבית, דעו כי תוכלו לעשות זאת גם אחרת:

 

חברת הניקיון עובדת מהר יותר!

הדרך שלכם להכשיר את הבית מחדש למגורים היא באמצעות חברת ניקיון! בעוד אתם מתמחים בתחום העיסוק שלכם ועל כן אנשים רוכשים מכם שירותים, כך גם מומחי הניקיון העובדים במסגרת חברות ניקיון מקצועיות. אולי אתם אוהבים לנקות ואולי אתם מקפידים על שגרת ניקיון, אך אינכם מומחי ניקיון העוסקים במלאכה על בסיס יומי כקריירה. המשמעות היא שעבודת ניקיון שלכם שעלולה לקחת מספר רב של ימים, יכולה להסתכם ביום אחד בלבד בעת שמי שמנקה עבורכם הוא צוות מקצועי המורכב מכמה אנשי ניקיון.

לא הייתם רוצים לפגוש בכמויות אדירות של אבק:

חשוב לזכור כי ניקיון דירה שלאחר שיפוץ אינו ניקיון שדומה לניקיון שגרתי שאתם מבצעים בדירה שלכם אחת לכמה ימים. בעוד הניקיון שאתם מבצעים בשגרה הינו ברמת תחזוק, הרי שניקיון שלאחר שיפוץ הינו ניקיון של ממש שמטרתו להיפטר מכמויות אדירות של פסולת ואבק. מדובר על מלאכה השמורה למומחי ניקיון בלבד – כאלו היודעים לתכנן היטב את עבודת הניקיון על פי אזורים אסטרטגים, תוך שנעשה שימוש בחומרי הניקוי האיכותיים ביותר והמתאימים ביותר לכל אזור ולכל משטח.

אינכם צריכים לחתום חופש על ימי עבודה:

מעבר לכך, חשוב לזכור שניקיון עצמאי שלכם עלול לעלות לכם לא מעט כסף. הנטייה הטבעית היא לחשוב שניקיון עצמאי שלכם יחסוך לכם, אך בפועל אתם עלולים למצוא עצמכם חותמים על כמה ימי חופש ממקום העבודה על מנת לסיים את מלאכת הניקיונות. לשמחתכם, אינכם צריכים להיעדר מהעבודה ולהפסיד ימי חופשה, אלא כל  הנדרש מכם הוא לבחור את חברת הניקיון המתאימה ביותר לצרכים שלכם. בחישוב הכללי? הרבה יותר משתלם לכם – פיסית וכלכלית, לעבוד עם חברת הניקיון המקצועית.

מתחזקים את שגרת הניקיון גם לאחר השיפוץ:

ניקיון שלאחר השיפוץ הינו ניקיון חובה המוגדר כניקיון SOS. זיכרו כי לאחר הניקיון שיבוצע אצלכם לאחר השיפוץ, חשוב לשמור על שגרת הטיפוח והתחזוק של הבית. במקום להתאמץ פיסית, לחפש תעסוקה לילדים או להיות בלחץ כי לא תספיקו לנקות את הבית לקראת סוף השבוע, דעו כי אפשר גם אחרת. כיום פועלות לא מעט חברות העוסקות בתחזוק וניקיון של בתים, כך שכל שנותר לכם הוא פשוט ליהנות מחלל נקי ללא כל מאמץ!