מכונת שטיפה לניקוי משרדים   

מכונת שטיפה למשרד תהיה בחירה מעולה וככל שהמשרד גדול יותר, הוא יהיה יעיל וחסכוני יותר. זה הזמן ללמוד עליו כמה פרטים חשובים.

מהי מכונת שטיפה למשרדים?

מכונת שטיפה למשרדים דומה מאוד למטאטא כביש אם כי היא מיועדת למקומות מרוצפים. עצמת הניקיון, אפשרויות הניקיון וגם סוג המברשות יהיה שונה מכיוון שהמשרד בדרך כלל יהיה ממרצפות או מפרקט, חומרים שייהרסו עם מטאטא כביש רגיל. מכונת השטיפה יכולה להיות בגודל משתנה, החל מגודל שואב אבק קטן ועד מכונת פוליש ממוצעת, כאשר הגודל מושפע באופן ישיר מתפוקת העבודה ומעוצמת הניקיון שלה. מכונת שטיפה זו למעשה גם מנקה את הלכלוך היבש וגם מקרצפת את הרצפה, כאשר היא מבצעת את זה בעזת המברשות שנמצאות בתחתית שלה וזרם המים שיוצא ממנו.

ליטוש מרצפות

ניקיון יסודי עם מכונת מתקדמת

מכונת שטיפה לרצפות שונות מבצעת קרצוף יסודי במיוחד, כאשר המברשות שלה מסתובבות במהירות מסחררת. לא רק שהמברשות מסתובבות מהר, הן חזקות מאוד וזאת למרות ההתנגדות הטבעית של הרצפה בכלל החיכוך. כך למעשה הקרצוף שמתקבל יהיה הרבה יותר יסודי ואי אפשר להשוות אותו לעוצמתה ניקיון הידני, אפילו עוד לפני שהמנקה יתחיל להתעייף. בעזרת שואב אבק מובנה שנמצא בחלק האחורי של מכונת השטיפה ועל ידי דחיפת הלכלוך אל החלק הזה על ידי המברשות שמסתובבות כלפי פנים, ניתן למעשה לקבל ניקיון מקצועי למשרד הכי מבריק שיש.

כיצד המכונה חוסכת בעלויות?

מכונת השטיפה לא רק תהפוך את המשרד שלכם להרבה יותר יוקרתי ממה שהוא וזאת על ידי צחצוח שלו עד שהוא מבריק, היא גם תחסוך לכם בעלויות ניקיון רבות. אם יש לכם משרד קטן או בינוני אתם יכולים לנקות אותו בעצמכם, או להעסיק עובד ניקיון אחד או מנקה, כאשר שימוש שלהם במכונת השטיפה יקצר את זמן העבודה שלהם משמעותית. שימוש במכונת שטיפה חוסך פי שלוש או ארבע מהזמן, כאשר ניקיון של משרד שלם שאורך באופן ידני שעה שלמה יכול לקחת רבע שעה עד עשרים דקות. כמו כן יש צורך בעובד אחד בלבד מה שלמעשה חוסך בכוח אדם, שהיא הוצאה גבוהה מאוד.