שיפצתם? כך תנקו

שיפוץ דירה גורר בעקבותיו הרבה מאוד לכלוך ובלגן, לכן מומלץ לחפש חברת ניקיון אחרי שיפוץ, על מנת להוציא אתכם ואת השכנים מרוצים מהשיפוצים תדאגו לניקיון יסודי מיד עם סיומו.

 תכירו את האנשים שייתנו לכם את השרות המתאים לניקיון מושלם.

מדברים על הניקיון פתוח

שדברתם על שיפוץ הבית שכחתם לדבר על הניקיון, נראה היה לכם כי ניקיון אחרי בניה זה משהו שאתם יכולים לעשות אותו, ככל שחולף הזמן והשיפוץ הולך ומתקדם אתם רואים את גודל ה'נזק' – הלכלוך ואתם מבינים כי זה גדול עליכם וכל שלב נוסף בעובדה מבהיר לכם כי ניקיון אחרי שיפוץ זה עבודה שצריכה מקצועיות, כמו שאת המטבח לא הרכבתם לבד ואת הארונות לא בניתם בשתי ידיים גם את הניקיון אחרי בניה אתם לא יכולים לעשות לבד, בשביל זה אתם צריכים צוות מקצועי.

ניקיון אחרי בניה כולל ניקון מלכלוך קשה כמו שאריות של דבק, של מלט, שפריצים של צבע, נסורת של ארונות, חלקי קרמיקה, אבנים שנשכחו בפינות, צבע פלסטיק שטפטף על הרצפה ועוד אי אילו מרכיבים שגרמו לבית שלכם להשתפץ ולהתלכלך גם יחד, כך שגם הניקיון אחרי בניה צריך להרכיב מרכיבים שונים ואמצעים כאליו ואחרי שיסייעו בידכם להגיע לתוצאה הרצויה של בית נקי ואידיאלי, כי ניקיון אחרי בניה זו אומנות בפני עצמה.

ניקיון אחרי שיפוץ

על ניקיון יסודי אין מקום לפשרות

לפני שאומרים לכם לברר על ניקיון בניה מחיר סביר , תתחילו עם התכלית, ניקיון לאחר בניה צריך להיעשות באמצעות כלים מתאימים, אמצעים של  ניקוי תחת לחץ, כמו ניקוי תחת לחץ מים גבוה, או ניקוי תחת לחץ אוויר, חברת ניקיון אחרי שיפוץ תיתן לכם שרות ניקיון חלונות ותריסים יסודי, שטיפה חיצונית באמצעות לחץ אוויר של חלקים מהקירות שספגו לכלכוך קשה במקרה ונראה כי  יש צורך, אם יהיה צורך חברת פוליש וניקיון תטפל גם בחצר.

על כל אילו ועל עוד, צריך לברר אצל החברה אתה אתם רוצים לסגור על הניקיון הביתי שלכם, מלבד כל זאת , כדאי לעשות מחקר קטן ברשת אודות החברה, לעיתים תוכלו לבקר באתר של החברה להיות מופנים ללקוחות מרוצים שידעו לספר לכם על עבודת הניקיון שהם קיבלו, התאמת מחיר, קצב העבודה, הצוות ויחסו ועוד דברים שחשובים לכם.

תוכלו גם ברשת בפורומים שונים לערוך מחקר אודות חברות ניקיון אחר בניה, שם תוכלו  גם להתאים לעצמכם את החברה שתתאים עבורכם את המחיר הטוב שנראה לכם סביר ומתאים עבורכם לתשלום על ניקיון.

ועוד משהו לגבי ניקיון אחרי שיפוץ…

יש עוד עובדה אתה אתם צרכים להתמודד לא אחת אחרי שיפוץ וזה ניקיון בניין מחיר של ניקיון בנין הוא גבוה הרבה יותר אבל יש חברות העוסקות בניקיון ואחזקת בנינים שיוכלו לתת לכם מחיר הגון על עבודה מצוינת על ניקיון הבנין שהתלכלך אחרי הבניה, כך שגם השכנים יברכו אתכם על הבניה, כי אין ספק כי ביום שאחרי השיפוץ כשהבית שלכם יראה נהדר אבל הבניין יהיה מוזנח השכנים יכעסו ובצדק, אז תנו להם את השרות הזה, חברות של ניקיון בנינים מכירות את הדילמה ויתנו לכם את השרות המתאים שיוצאי אתכם ואת השכנים שלכם מרוצים מהבניה שלכם.

 

שלב אחר שלב בניקיון:

  • תכירו את האמצעים
  • תבררו על המחירים
  • תתאמו זמנים
  • תחשבו עם על הבניין

עכשיו אתם יכולים להיות רגועים כי השיפוץ שלכם עלה על דרך המלך, עכשיו אתם יכולים לדעת בבירור כי אתם הולכים ליהנות משכנות משצוינת גם אחרי ששיפצתם את הבית ולכלתם את הבניין במשך תקופה, כי הבית כמו גם הבניין מריחים מצוין.

מאמרים נוספים באתר: פוליש וניקוי מרצפות.