באילו מקרים תצטרכו יותר מעוזרת בית או מנקה פרטי?


בקצב החיים בו אנו חיים היום, כמעט אי אפשר להסתדר ללא שירותי ניקיון קבועים אחת לשבוע או יותר. גם מי שאוהב לנקות מבין שהזמן שלוקח לתחזק ולנקות את הבית גוזל ממנו זמן יקר, אותו הוא יכול לנצל לשאר הסידורים, לתחביבים או לטובת זמן איכות עם המשפחה. מסיבה זו משפחות רבות נעזרות בשירותי ניקיון בתים ובדרך כלל מדובר בעוזרת בית או מנקה פרטי, המגיעים פעם בשבוע, ושומרים על בית נקי, מאוורר ונעים.

איך מוצאים עוזרת בית טובה?

אפשר להגיע לעוזרת בית טובה בשתי דרכים עיקריות: או דרך המלצות של אחד השכנים ומכרים הגרים באזורכם, או באמצעות אתרים של חברות ניקיון, אך במקרה כזה קשה לדעת מראש איזו חברה תיתן לכם שירות טוב והאם תהיו מרוצים, ולכן קמו אתרים ייעודיים המחזיקים מאגר של עובדי ניקיון עצמאיים או של חברת ניקיון לבתים, וניתן למצוא בהם דירוג של החברות לפי טיב השירות וקריטריונים נוספים.

שירותי ניקיון בתים

לפעמים צריך קצת יותר

עוזרת בית מקצועית ואמינה זה נכס אמתי ששווה לשמור עליו, אך יש מקרים בהם צריך שירות אותו היא לא תוכל לספק, או שהיא לא תדע לבצע אותו באיכות טובה. לדוגמה, אם יש לכם עוזרת ניקיון לבית בחיפה המגיעה אליכם באופן קבוע ודואגת לנקות אבק ולשטוף רצפות, מה יקרה במקרה שהחלטתם לשפץ את הבית ותצטרכו להתמודד עם כתמי צבע על הרצפות או שאריות גבס? לא כל מנקה יודע לתת שירותי ניקיון לבית אחרי שיפוץ וגם עלותם של חומרי הניקוי הנדרשים במקרה כזה יקרים יותר ואינם נמצאים בשימוש שוטף. דוגמא נוספת היא כשצריך ניקיון לבית חדש, לפני הכניסה למגורים. כמויות האבק הרבות, הפסולת ומראה הרצפות מצריכים ציוד מקצועי ומאמץ פיזי רב.

במקרים כאלו ובאחרים, רצוי לפנות לחברות ניקיון מקצועיות המתמחות בשירותי ניקיון בתים ומחזיקות את כל הציוד הנדרש, כולל מכשור מתקדם כמו שואבי אבק עוצמתיים, מכשיר ניקוי בלחץ אדים גבוה, מכשיר פוליש וכן הלאה. עלות של חברת ניקיון כזו היא גבוהה ביחס לשירותי ניקיון בתים רגילים, אך בניקיון לבית חדש מחיר אינו הדבר היחיד שחשוב, אלא התוצאה הסופית, ואותו הדבר גם בבית אחרי שיפוצים או כשרוצים לבצע פוליש לרצפות וניקיון של חלונות בגובה.

שירותי ניקיון בתים מקצועיים – לא רק במקרים חריגים

אמנם חברת ניקיון לבתים תוכל לתת שירות טוב יותר במקרה של כניסה לבית חדש שנקנה ישירות מהקבלן, או לאחר תקופה של שיפוצים, אך יש גם יתרונות נוספים, שיכולים לשכנע אתכם לשכור שירותי ניקיון בתים גם באופן קבוע ולא רק במקרים חד פעמיים. באילו מקרים מדובר? לא כולם מצליחים למצוא עוזרת בית או מנקה עצמאי שאפשר לסמוך עליו, וכשמוצאים מישהו כזה לפעמים הוא נאלץ לבטל מסיבות אישיות או לעזוב ואתם מוצאים את עצמכם במצב בעייתי. לכן, עבור אלו המחפשים שירותי ניקיון קבועים ומסודרים, ללא ביטולים או תקלות, חברת ניקיון לבתים היא פתרון מעולה. חברת ניקיון מעסיקה צוות גדול של עובדי ניקיון והם מגבים אחד את השני, כך שגם אם עובד אחד אינו יכול להגיע מסיבות מסוימות, החברה תשלח אליך עובד אחר במקומו. אותו הדבר כשאתה לא מרוצה מרמת הניקיון של העובד אך לא נעים לך לפטר אותו. כשעובדים עם חברת ניקיון לבתים הכל נעשה דרכם, ואתה לא צריך להתעסק לא עם חוזה ולא עם פיטורים.

כאשר שוכרים את שירותיה של חברת ניקיון, אפשר ליהנות לא רק מקביעות ואמינות, אלא גם משירותי ניקיון ייחודיים ושימוש במכשירים מתקדמים שאינם נמצאים בשימוש השוטף של מנקים עצמאיים. אז שימו לב לפרטים בבחירת שירותי ניקיון בתים.

 למידע נוסף ואיתור ספק שירות מתאים לחץ כאן