איך בוחרים חברת ניקיון?

ניקיון הוא נושא מהותי בכל בית, משרד או בניין והוא ראשון בחשיבותו כדי ליצור סביבה נקייה, היגיינית ונעימה ללא הימצאותם של חיידקים.

ניקיון בבתים

משפחות המעוניינות בשירותי ניקיון יומיים, שבועיים או דו שבועיים קובעות כמה כללים בסיסיים בעבודה עם חברה הדואגת לצוותים המגיעים לבצע את העבודה מעת לעת על פי לוח הזמנים שנקבע. הכללים נקבעים בדרגת החשיבות שלהם על פי ראייתם של בני הבית.

הגעה לבית הלקוח בשעה שנקבעה, ללא איחורים וללא עיכובים כדי לא לגרום לשינויים בלוח הזמנים של בני המשפחה. צוות אמין המפעיל ביטוח במקרה של תקלה או נפילה. עובדים המבצעים את עבודתם כהלכה, תוך הקפדה על ניקיון מקסימלי ושימוש בחומרי ניקיון איכותיים בלבד.

הקפדה יתרה על ניקיון מקיף ומסיבי של חדרי השירותים והרחצה, ניקוי יסודי של המטבח על כל מרכיביו כמו המקרר, התנור, הכיריים המיקרוגל וכל משטחי העבודה.

ניקוי האבק בכל רחבי הבית, שאיבה יסודית של ספות הישיבה בסלון והמיטות בחדרים ושטיפה יסודית ביותר של הריצוף והפרקטים בכל הבית.

צוותים העומדים בהתחייבויות שלהם ובאמת משאירים בית נקי וריחני בתום יום העבודה, יזכו לעבודות רבות בן בבית זה והן בבתים אחרים.

ניקיון במשרדים

עובדי המשרדים מרוכזים בדרך כלל בעבודה ולכן חשוב לדאוג להם, לנקות את המשרד על כל חדריו כדי שתהיה לעובדים למחרת היום סביבת עבודה נעימה והגיינית.

הדרישות של מנהלי המשרדים כוללות בקשה לצוות עובדים אמינים המגיעים על פי לוח הזמנים שנקבע מראש. אין איחורים ואין מצב של אי הגעה כיוון שאז המשרדים נותרים מלוכלכים ולא יאפשרו עבודה סדירה למחרת היום.

יש להקפיד ולנקות את כל השולחנות, המקלדות והציוד הנלווה בכל חדר כולל אלו בחדרי הישיבות, לנקות את כל האבק, לרוקן את כל פחי הזבל כולל התכולה של המגרסות.

שטיפה מוקפדת של הפרקטים והריצוף תוך שימוש בחומרי ניקיון ברמה גבוהה. חדרי השירותים יזכו לתשומת לב מיוחדת לאור העובדה שמשתמשים בהם עובדים רבים ולכן בכל יום יבוצע חיטוי וניקיון יסודי בכל חדרי השירותים.

עובדים שייהנו בכל בוקר ממשרדים וחדרי שירותים נקיים הם כרטיס הביקור המוצלח ביותר של חברת ניקיון.

ניקיון בבניינים

בנייני מגורים שוכרים את שירותיה של חברת ניקיון לצרכי ניקיון שוטף על פי התדירות הנחוצה להם. ישנן כמה נקודות אקוטיות שיש לבצע בכל הגעה לבניין על פי דרישת וועד הבית. על החברה לעמוד בסטנדרטים המקצועיים שביקשו הלקוחות ולהעסיק צוותים אמינים שיגיעו על פי לוח הזמנים שנקבע מראש ולתת לבניין את כל מעטפת הניקיון הכוללת גם ניקיון חלונות בגובה, ניקוי באמצעות לחץ מים ועוד.

ניקיון יסודי של חדרי המדרגות, הלובי ושל המעליות. ניקוי מסיבי של שטחים משותפים הקיימים בכל בניין, מגרשי החניה וחדרי הפסולת.

בבניינים חדשים חשוב לתת מענה לפעולות הבסיסיות שיש לבצע בתום עבודות ההקמה, פוליש קריסטל, ווקס אקרילי או ליטוש אבן על פי הריצוף שהותקן במבנה.

חברה מקצועית שתיתן מענה איכותי הכוללות צוותי עבודה טובים, ביטוח לכל צרה שלא תקרה, שילוב של עבודה אכפתית לשביעות רצונם של דיירי הבניין, תוכל לעבוד בבניין זה לאורך שנים.